Caillou Hikaye Anlatan Bebek

caillou-hikaye-anlatan-bebekCaillou, tüm dünya çocuklarını etkisi altına almış bir çizgi filmdir. Öyle ki çizgi film yurt dışında o kadar çok tutmuş ve ülkemizde de gösterilmeye başlanmıştır. Caillou, renkli karakterleri ile çocukların gözdesi olmakla beraber, öğretici yanıyla da ailelerin desteklediği bir çizgi filmdir. Caillou izleyen çocuklar hem Caillou’nun renkli dünyasına dahil oluyor hem de bir çok şeyi öğrenebiliyorlar.

Caillou yalnızca çizgi filmi ile değil, pek çok oyuncak ve bilgisayar oyunlarıyla da çocukların gözdesi konumundadır. Birbirinden farklı oyuncakları ile yalnızca çocukların televizyon kahramanı değil, odalarında oynadıkları oyuncakları da olmaktadır. Oyuncaklar çizgi filmlerindeki karakterler ile bire bir tasarlanmıştır. Bu sayede çocuklar Caillou dünyasını bire bir yaşamaktadırlar.

Caillou Hikaye Anlatan Bebek ise çocukların renkli dünyalarına konuk oluyor ve anlattığı hikayeler ile çocukları farklı alemlere götürüyor. Tıpkı diğer oyuncakları ve bilgisayar oyunları ile çocukları eğlendiren Caillou, hikaye anlatan bebek modelleri ile de çocukların gönlünde taht kurmuştur. Birbirinden farklı hikayeler anlatan Caillou bebekler, çocukların hayal güçlerini geliştirmelerinde yardımcı oluyorlar.

Tüm dünya çocukları, Caillou’yu ilk çıktığı andan itibaren takip etmiş, ister sanalda olsun ister oyuncaklarıyla veya boyama kitaplarıyla olsun onu yakından takip etmişlerdir. Ülkemizin çocukları da Caillou’nun birbirinden farklı maceralarını anı anına yaşıyorlar. Bıyama kitaplarıyla Caillou’nun dünyasını boyuyorlar. Çocuk gelişiminde olumlu etkiler barındıran Caillou oyuncakları ve dizileri ebeveynlerin de tercihidir. Vurdulu kırdılı, çocuk sağlığını olumsuz etkilerde bulunan dizi ve çizgi filmler yerine Caillou’nun sevgi dolu dünyasına dahil oluyorlar. Son dönemin izlenme rekorları kıran ve çocuklar tarafından büyük ilgi ile takip edilen Caillou’nun hikaye anlatan bebekleri ile de çocuklar bu dünyanın kapılarını ardına kadar açacak. Caillou’nun sihirli dünyası şimdi hikayelerle devam ediyor.

Etiketlenmiş , .Yer işareti koy permalink.

Yoruma kapalı.